2015 8 spalio

Metamart

UAB „Metamart“ kuria lengvai administruojamus ir gerai veikiančius internetinius puslapius. Dirbame tiek su mažomis, tiek su didelėmis įmonėmis, kurios siekia pristatyti savo veiklą ar prekes internete. Kuriame įvairiausių tipų internetines svetaines: nuo paprastų reprezentacinių internetinių puslapių iki sudėtingų internetikių portalų su įvairiais programiniais moduliais, turinio valdymo sistemomis, el. komercijos elementais.

Orientuojamės į ilgalaikį santykių su klientais užmezgimą, todėl stengiamės ne tik išpildyti Jūsų poreikius sukuriant Jums svetainę, bet ir pateikti pasiūlymus, kaip ją būtų galima patobulinti ir padaryti efektyvesne.

Kiekvienas klientas yra mums vienodai svarbus, todėl stengiamės maksimaliai išpildyti savo klientų poreikius bei viršyti lūkesčius greitu reagavimu į iškilusias problemas bei jų sprendimu.

Misija – tobulėjant ir  žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis teikti internetinių puslapių kūrimo paslaugas už optimalią kainą bei teikti ypatingą svarbą kiekvienam klientui.

Vizija – tapti pirmaujančia, projektų įgyvendinimo patirtį kaupiančia bei pritaikančia ir savo klientų poreikius tenkinančia profesionalių ir kokybiškų internetinių sprendimų kompanija Lietuvoje ir už jos ribų.